Pomorska Droga św. Jakuba

Pomorska Droga św. Jakuba

RECReate - rewitalizacja europejskiego szlaku kulturowego
na obszarze Południowego Bałtyku

Strona projektu w języju Polskim Project site in English

Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Aktualności
RSS
Zapisz jako PDF
Zmień rozmiar tekstu

Witamy w projekcie

Czwartek, 28 kwietnia 2011
Pomorska Droga św. Jakuba

Szanowni Państwo, Drodzy Partnerzy Projektu „RECReate – rewitalizacja europejskiego szlaku kulturowego na obszarze Południowego Bałtyku – Pomorski Szlak św. Jakuba”.

Uruchomiliśmy stronę internetową w ramach projektu RECReate realizowanego przy wsparciu finansowym Programu Południowy Bałtyk.

Celem naszych wspólnych działań jest wzmocnienie dziedzictwa kulturowego po to, aby wykorzystać je do rozwoju regionalnego jako nowego produktu turystycznego w regionie Południowego Bałtyku – Szlak Turystyczny św. Jakuba. Przeprowadzone zostaną działania zmierzające do pobudzenia lokalnych grup społecznych w obrębie szlaku, m.in.: szkolenia ochotników do obsługi i udzielania pomocy osobom korzystającym ze szlaku.

Chcemy pokazać dziedzictwo kulturowe na szlaku, zachęcić do turystyki aktywnej rodziny z dziećmi, osoby starsze oraz umożliwić osobom niepełnosprawnym uczestniczenie w przedsięwzięciach turystycznych.

Strona www.re-create.pl ma zachęcić i informować turystę, promować projekt i atrakcje turystyczne na szlaku, ale jest także narzędziem  do pracy dla partnerów projektu.

Na forum możemy wymieniać nasze doświadczenia, informować się wzajemnie o problemach i sukcesach, przekazywać sobie zdobyte doświadczenia.

Na „czacie” będziemy prowadzić spotkania partnerskie on-line. To wszystko ma nam pomóc w pełni zrealizować projekt.

Sukcesów przy realizacji życzy

Beneficjent Wiodący

Gmina Miasto Lębork

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Mapy
Kurs e-learningowy
Pogoda
Gry i zabawy
Agencja Reklamowa MiroArt Strony www Słupsk
Loading..
użytkowników online: