Pomorska Droga św. Jakuba

Pomorska Droga św. Jakuba

RECReate - rewitalizacja europejskiego szlaku kulturowego
na obszarze Południowego Bałtyku

Strona projektu w języju Polskim Project site in English

Imieniny: Luby, Wacława, Salomona

Aktualności
RSS
Zapisz jako PDF
Zmień rozmiar tekstu

Spotkanie integracyjno-szkoleniowe Opiekunów Szlaku

Środa, 1 marca 2017
Pomorska Droga św. Jakuba

Stowarzyszenie Przyjaciół Dróg św. Jakuba w Polce zaprasza na spotkanie integracyjno-szkoleniowe dla Opiekunów Szlaku, które odbędzie się 12 marca 2017r. w Gostyniu (Święta Góra – Głogówko 1, 63-800 Gostyń, www.filipini.gostyn.pl).

Wiosną każdego roku staramy się odnowić oznakowanie poszczególnych odcinków Drogi św. Jakuba w naszym kraju. Chodzi tu zarówno o odświeżenie malowanych czy klejonych znaków, ale także sprawdzenie dostępności trasy oraz odnowienie kontaktów z lokalnymi środowiskami czy gospodarzami miejsc noclegowych. Każdy z Opiekunów czy Strażników Szlaku ma w tym względzie swoje doświadczenia, którymi chciałby się podzielić z osobami zajmującymi się Drogą w innych regionach.


Dlatego zapraszamy Opiekunów i Strażników Szlaków ze wszystkich odcinków Drogi św. Jakuba w Polsce na spotkanie, dzielenie się doświadczeniami i spojrzenie na swoją pracę „z boku”. Nie zabraknie także materiałów niezbędnych do znakowania szlaków. Szczególnie cieszymy się na przybycie osób, które dopiero chciałyby się zająć opieką nad wybranym odcinkiem polskiego Camino.

Zgłoszenia można nadsyłać do 5 marca na adres biuro@camino.net.pl.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Mapy
Kurs e-learningowy
Pogoda
Gry i zabawy
Agencja Reklamowa MiroArt Strony www Słupsk
Loading..
użytkowników online: