Pomorska Droga św. Jakuba

Pomorska Droga św. Jakuba

RECReate - rewitalizacja europejskiego szlaku kulturowego
na obszarze Południowego Bałtyku

Strona projektu w języju Polskim Project site in English

Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Aktualności
RSS
Zapisz jako PDF
Zmień rozmiar tekstu

Drogą żółtej muszelki 8 lipca z Tolkmicka do Próchnika

Poniedziałek, 3 lipca 2017
Pomorska Droga św. Jakuba

W imieniu Elbląskiego Klubu Przyjaciół Pomorskiej Drogi św. Jakuba zapraszamy na kolejną z serii jakubowych pielgrzymek. To już trzecia w tym roku, wspólna wędrówka z Tolkmicka do Próchnika - Pomorską Drogą św. Jakuba. Każdy z Was otrzyma bezpłatnie Paszport Pielgrzyma Pomorskiej Drogi! Kto wędrował z nami wcześniej i ma już Paszport, zabiera go oczywiście ze sobą. Spotykamy się o godz. 9.30 przed Kościołem pw. św. Jakuba w Tolkmicku. Przed nami 22 km pięknej drogi, w spokojnym tempie.

Bierzemy ze sobą wygodne buty, coś do picia i do jedzenia, czapeczkę na głowę i sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje bezpieczeństwo. Warto też wziąć kijki bo czasami będzie trochę stromo i trochę błotniście. Po dojściu do Próchnika (ok. godz. 15-16) wracamy do Elbląga autobusem miejskim nr 12. Do Tolkmicka można dojechać z Elbląga busem/autobusem z Pl. Dworcowego o godz. 8.15.
Wędrówki będziemy kontynuować raz w miesiącu aż do października - wtedy dojdziemy do Nidźwiedzicy! Każdy kto przejdzie Pomorską Drogą od Braniewa do Niedźwiedzicy otrzyma Brązową Odznakę Pomorskiej Drogi św. Jakuba! Czekamy na Was!
 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Mapy
Kurs e-learningowy
Pogoda
Gry i zabawy
Agencja Reklamowa MiroArt Strony www Słupsk
Loading..
użytkowników online: