Pomorska Droga św. Jakuba

Pomorska Droga św. Jakuba

RECReate - rewitalizacja europejskiego szlaku kulturowego
na obszarze Południowego Bałtyku

Strona projektu w języju Polskim Project site in English

Imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary

Organizacja Turystyczna Mecklenburg-Vorpommern
Zapisz jako PDF
Zmień rozmiar tekstu

Meklenburgia – Pomorze Przednie jest w Niemczech nr 1 pod względem środowiska wodnego, 1 900 km linii brzegowej, 2 000 jezior i krystalicznie czystych rzek do pływania, żeglarstwa i kajakarstwa. Jest to raj dla wędrowców i rowerzystów: przejrzyście oznakowane trasy łączą wybrzeże z lasami, nadmorskie kurorty z gotyckimi kościołami z cegły.

Czysta rozkosz: poczuj wolność płynącą z malowniczych krajobrazów, oddychaj czystym powietrzem, upajaj się promieniami słońca lub odwiedź ekskluzywne Spa. Zapewniamy informacje dotyczące podróży oraz pomagamy w planowaniu i organizowaniu wycieczek.

Organizacja turystyczna Mecklenburg-Vorpommern jest organizacją parasolową w tym pięknym regionie Morza Bałtyckiego oraz na północno-wschodnim obszarze Niemiec. Celem organizacji jest promocja regionu Meklenburgii oraz jego infrastruktury. Promocja ma miejsce na szczeblu regionalnym, państwowym i międzynarodowym. Organizacja turystyczna rozpowszechnia informacje poprzez broszury i strony internetowe w różnych językach.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Mapy
Kurs e-learningowy
Pogoda
Gry i zabawy
Agencja Reklamowa MiroArt Strony www Słupsk
Loading..
użytkowników online: