Pomorska Droga św. Jakuba

Pomorska Droga św. Jakuba

RECReate - rewitalizacja europejskiego szlaku kulturowego
na obszarze Południowego Bałtyku

Strona projektu w języju Polskim Project site in English

Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

ELBLĄSKI KLASTER TURYSTYCZNY
Zapisz jako PDF
Zmień rozmiar tekstu

ELBLĄSKI KLASTER TURYSTYCZNY w dniu 02 czerwca 2011r. został zarejestrowany w KRS przyjmując formę prawną jako Stowarzyszenie powstałe z inicjatywy podmiotów gospodarczych branży turystycznej i około turystycznej miasta Elbląga, powiatu elbląskiego i okolic Elbląga.

ELBLĄSKI KLASTER TURYSTYCZNY to doświadczeni przedstawiciele wzajemnie powiązanych firm; wyspecjalizowanych gestorów bazy noclegowej, turystycznej, touroperatorów, a także innych podmiotów świadczących usługi, działających w pokrewnych sektorach oraz związanych z nimi instytucji współpracujących. Elbląski Klaster Turystyczny związany jest ściśle z regionem działania. Jest świadomą i dobrowolną organizacją stawiającą sobie za główny cel wsparcie i wzrost poprawy atrakcyjności miasta Elbląga oraz Regionu.                                                                                                                                          

Klaster współpracuje z Katedrą Polityki Gospodarczej i Regionalnej przy Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Współpraca oparta jest na transferze wiedzy i rozwiązań innowacyjnych. Członkowie Elbląskiego Klastra Turystycznego brali udział w badaniach, których celem jest poznanie opinii przedsiębiorców, organów władzy samorządowej, organizacji pozarządowych oraz innych instytucji działających w obszarze turystyki, na temat inicjatywy klastrowej w sektorze turystyki na terenie woj. warmińsko-mazurskiego.

ELBLĄSKI KLASTER TURYSTYCZNY
82-300 Elbląg
Pl. Słowiański 2
e-mail: klaster@klaster-elblaskaturystyka

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Mapy
Kurs e-learningowy
Pogoda
Gry i zabawy
Agencja Reklamowa MiroArt Strony www Słupsk
Loading..
użytkowników online: